Вы сейчас просматриваете ЗАЯВА  ПРО  НАМІРИ

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Василівська міська рада Запорізької області, зареєстрована за адресою: 71600, м. Василівка, бул. Центральний, 1, заявляє про наміри будівництва будівлі для розміщення Центру надання адміністративних послуг «Центр Дії» Василівської міської ради Запорізької області по вул. Соборній в м. Василівка Василівського району Запорізької області

Характеристика діяльності – будівництво адміністративної будівлі органів державної та місцевої влади на 35 робітників для обслуговування мешканців міста Василівка. Об’єкт не підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля (ОВД). Наявності транскордонного впливу не має.

На відведеній ділянці пропонується розташувати: будинок центру надання адміністративних послуг «Ценрт Дії»; майданчик для автотранспорту (розміщено вздовж вул. Соборній); велопарковка. Технічні і технологічні дані: площа будівлі – 722 м2, розташована в центральній частині м. Василівка по вул. Соборній в межах населеного пункту; термін експлуатації – не встановлено. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності — надання адміністративних послугмешканцям міста Василівка, організація нових робочих місць. Потреба в ресурсах: земельних — загальна площа земельної ділянки – 0,2399 га, додаткових сировинних ресурсів не потребує, водних — витрата води питної якості від міських мереж згідно ТУ, трудових – 35 осіб, енергетичних – електроенергія від існуючих мереж, згідно ТУ. Транспортне забезпечення здійснюється в ув’язці з інфраструктурою дорожньо-транспортної мережі, яка склалася в даному районі. Екологічні та інші обмеження: відсутні. Еколого-інженерна підготовка та захист території: не потребує. Згідно проектної документації вплив об’єкта на клімат і мікроклімат, повітряне середовище, водне і геологічне середовище, грунт, рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти, навколишнє соціальне та техногенне середовище можна визначити як прийнятний. Відходи передбачається передавати на спеціалізовані підприємства згідно договорів. Обсяг виконання ОВНС – у скороченому обсязі. Ознайомлення з проектними матеріалами можливо протягом 30 діб з моменту публікації Заяви про наміри з понеділка по пятницю з 9-00 по 17-00 за адресою: 71600, м. Василівка, бул. Центральний, 1.

Добавить комментарий